CuraDog – to seria trzech produktów zawierających wyłącznie certyfikowane, ekologiczne składniki. Surowce pochodzą od certyfikowanych firm, od naszych sąsiadów z Austrii. Tam od dziesiątek lat znajduje się 30% rolnictwa ekologicznego, z dala od przemysłu – co jest czynnikiem kluczowym. Dlatego więc możemy mówić o żywności pozbawionej alergenów. Wykorzystujemy świeże i naturalne składniki np.warzywa korzeniowe, jabłka, gruszki. Warzywa i owoce ułatwiają proces trawienia.  Ponadto  100% Bio. Wszystko jest gotowane w tradycyjny sposób, jak wyjaśnialiśmy przy karmie mokrej. W tej formie jest ona idealna do spożycia, zwłaszcza dla zwierząt, o wrażliwych przewodach pokarmowych. 

Są to produkty idealne dla ludzi, którzy sami dla siebie wybierają wyroby Bio i w ten sam sposób chcą karmić swojego psa.  Skorzystają z niej zwierzęta wrażliwe, podatne na alergie, oraz bardzo słabe i małe osobniki. Idąc dalej, jest ona odpowiednia również dla kotów, które cierpią na różne dolegliwości i wydaje się, że już nic nie jest w stanie im pomóc. W tym produkcie wszystko występuje naturalnej postaci, w tym wątroba, która zawiera dostateczną ilość tauryny, dzięki czemu jest doskonale tolerowana przez koty. Kolejną ważną rzeczą wyróżniającą ten produkt jest  minerální bilance. Ponadto, podobnie jak pisaliśmy wcześniej jest również gotowana na parze.   Jeśli wolisz ten sposób odżywiana, lub posiadasz wymagające zwierzęta, wypróbuj karmę CuraDog. 

CuraDog Fisch (ryby)

Zalecana dla psów z zaburzeniami metabolicznymi lub ze skłonnościami do alergii.

CuraDog | Bio-pełnowartościowa karma z wysoką zawartością mięsa. Każdy pies zasługuje na pełnowartościowe posiłki o wysokiej jakości. Do produkcji naszej Bio- karmy wykorzystujemy surowce z ekologicznych gospodarstw oraz mięso z zakontraktowanych, ekologicznych hodowli i ściśle kontrolowanych ubojni.