Suplementy

Ziołowe i mineralne suplementy diety dla utrzymania zdrowia i witalności Twoich zwierząt.

Naturalne dodatki do karmy Naturkraft oraz mineralne dodatki do karmy zostały opracowane na podstawie długoletnich badań prowadzonych przez farmaceutów, biologów i fizjoterapeutów. Dla zapewnieniaich najwyższejjakości, wytwarzane są w najnowoczesniejszych zakladach produkcyjnych, według specjalnie opracowanej technologii. Zastosowanie jest bardzo proste. W zależności od problemu, zaleca się dodawanie jednego z pięciu preparatów Naturkraft do podstawowego pożywienia.

Zalecane stosowanie: dziennie 5 g na 10 kg masy ciała.

Zastosowanie Naturkraft dla zwierząt:
– Ochrona przed szkodliwym wpływem środowiska
– Wspieranie pracy weterynaryjnej poprzez odżywianie
– Poprawa odporności

Zalety produktów serii Naturkraft:
– Naturkraft to wysokiej jakości, selekcjonowane zioła, które są w pierwszej kolejności rozwłókniane (niska zawartość błonnika), a następnie mikronizowane, dzięki czemu mogą być bardzo szybko i w najwyższym stopniu wchłaniane przez organizm zwierzęcia.
– Dzięki nowemu, unikalnemu procesowi wytwarzania granulek, mamy gwarancję, że produkt nigdy nie jest podgrzewany powyżej temperatury 36°C, a tym samym pewność, że jego aktywne składniki zostaną zachowane.
– Naturkraft można dodać do dowolnego pokarmu lub stosować w czystej formie.
Naturkraft to naturalny produkt, który szczególnie polecany
jest do rekonwalescencji po zabiegach weterynaryjnych lub
wspomagania leczenia.
– Naturkraft polecany jest przez wielu lekarzy weterynarii.
– Do rozwoju serii Naturkraft zostało wykorzystane nasze 40-letnie doświadczenie praktyczne i naukowe w wytwarzaniu ziołowych produktów.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6