Reico – schemat karmienia – od czego zaczynamy

1. Pierwszy etap.

MaxiDog Junior

Pierwszym etapem karmienia naszego małego dudla jest karma MaxiDog Junior. Przy psiaku o wadze 3-5kg zalecane jest stosowanie ok. 150-200g na dzień. Przez pierwsze 2 tygodnie karmienia karmą Reico twój mały przyjaciel może odczuwać głód. Wynika to z tego, iż karmy Reico są w bardzo dużym stopniu przyswajalne i nie puchną, jedynie wypełniając brzuch Twojego pupila nie do końca go odżywiając.
Okres karmienia karmą MaxiDog Junior: 2-6 miesiąc życia.

Zbilansowana karma wspierająca rozwój od szczeniaka aż do dorosłego psa. Odpowiednia dla każdej razy.

Wyczyść

2. Drugi etap.

MaxiDog Krokett

Kolejny etap to przejście na karmę MaxiDog Krokett posiadającą idealne proporcje wapnia do fosforu co ma bardzo duży wpływ na prawidłowy rozwój kości naszego psiaka. Pomimo, że karma zawiera ziarna zbóż to ich łupiny są rozbijane pod wysokim ciśnieniem w trakcie procesu produkcji, co powoduje uwolnienie tego co najlepsze w zbożach – wartościowych składników. W takiej postaci węglowodany są łatwo przyswajalne.

Okres karmienia karmą MaxiDog Krokett: 7-18 miesiąc życia

MaxiDog Krokett to uniwersalna karma, dobrze przyswajalna, dla psów o normalnej aktywności.

Tran z wątroby ryb dostarcza psu mnóstwo naturalnych witamin i dlatego możemy całkowice zrezygnować z dodatkó odżywczych. Idalny stosunek wapnia i fosforu.

Wyczyść

3. Trzeci etap.

MaxidogVit Schonkost Pute (Indyk)

Równie ważnym aspektem w żywieniu naszych czworonogów jest karma mokra o czym piszemy w osobnym poście na naszym blogu. Dobrze jest mieć kilka puszek pod ręką i co kilka dni dawać psiakowi nie tylko dla urozmaicenia diety, ale również w celu dostarczenia kolejnych, cennych składników.

MaxidogVit Schonkost Pute | Indyk lekkostrawny, przeznaczony jest dla psów wrażliwych, ze skłonnościami do alergii, nietolerancją pokarmową lub dla starszych psów. Lekkostrawny indyk, pyszny ryż oraz wyjątkowa kompozycja alg morskich dostarczą niezbędnych składników odżywczych Twojemu psu.

Wyczyść

4. Czwarty etap.

MaxiDog Champion

Od mniej więcej 19 miesiąc życia zalecamy stosowanie na przemian, karmy MaxiDog Krokett i MaxiDog Champion lub MaxiDog Olymp. W obu wspomnianych karmach znajdziecie mnóstwo cennych składników.

MaxiDog Champion. Karma produkowana jest w naturalny sposób, według najnowszej technologii.
Mieszane surowce są prasowane na zimno i osuszane. Lekkostrawna karma jest dobrze przystosowana dla psów hodowlanych, z wolnego wybiegu oraz dla psów sportowych.

Wyczyść