DUDLOWY BLOG

witajcie i czytajcie

Każdy chce dla swojego psa jak najlepiej. Wiadomo!

Każdy z nas chce karmić swojego pupila tym co najlepsze, czyli dostarczyć mu wszystkich składników pokarmowych, których potrzebuje jego organizm do prawidłowego rozwoju. Tylko jak to zrobić w gąszczu wszystkich informacji, które sprzedają nam producenci karm? A oni to już potrafią wykorzystać chwyty marketingowe a my wiemy tylko, że….nic nie wiemy. Wierzymy, że gdy producent pisze, że jest 70% mięsa to tyle jest…z kolei ten już nie wspomni, że świeże mięso (jeżeli takowe zadeklarował na opakowaniu) traci w obróbce 80% wody, czyli de facto mamy go 14%.  Mączka z mięsa oczywiście nie traci wody w obróbce, ale….czy wiesz, że pochodzi ona głównie z produktów ubocznych jak dzioby, skóra, pazury, oczy, zarodki, kości itp? Robi się nieciekawie?

Latami szukałam odpowiedniej karmy dla moich szczeniaków. Szczenię wychodzi ode mnie z workiem karmy, który spokojnie starcza na ponad miesiąc. Dlaczego? Chcę dla niego dobrego startu! Wy mi ufacie a ja wiem, że będziecie się trzymać tego co dobre. Ja z kolei chcę, aby Wasze szczeniaki rosły i chowały się zdrowo.

Dlaczego wybrałam dla Was Doodle Food?
 
Bo to pierwsze karmy, które spełniły moje trzy wyobrażenia na temat tego co miałam w głowie odnośnie dobrego żywienia psów przez wszystkie lata.
 

1. Produkty, które są używane do produkcji karm – szczególnie chodzi mi tutaj o mięso to produkty spożywcze przeznaczone dla ludzi.

2. Innowacyjny sposób preparowania żywności, który zapobiega utracie wszystkich cennych składników odżywczych, szczególnie białka

3. Zbilansowany zestaw minerałów. I wreszcie zadowalający wskaźnik wapnia do fosforu, który to wpływa na prawidłowe kształtowanie układu kostnego.

Doodle Food – początek podróży

Doodle Food – początek podróży

Doodle Food - z gospodarstw, które znamy i którym ufamy Podróż Doodle Food rozpoczyna się w zaufanych gospodarstwach i łowiskach, gdzie pozyskiwane są tylko najlepsze, świeże mięso i ryby. Korzystając z transportu chłodniczego w celu utrzymania najwyższej jakości...

czytaj dalej
Translate »
error: Kontent na stronie DoodleBox jest chroniony prawami autorskimi!